Печати
СО ЕДЕН КЛИК, НАГРАДА ЗА ТВОЈОТ МИЛЕНИК !

СО ЕДЕН КЛИК, НАГРАДА ЗА ТВОЈОТ МИЛЕНИК ! 
Семеен ден #TheSecretLifeOfPets

Фото натпревар за најслатко вдомено милениче - #ПратиНиФотографија #СтисниЛајк

 

Драги пријатели, со огромно задоволство најавуваме соработка помеѓу киното Cineplexx , Skopje City Mall и Анима Мунди!

Киното Cineplexx MK во соработка со Skopje City Mall и Анима Мунди ве покануваат на семеен ден! Дојдете на дружба со милениците во сабота, 3.септември од 12:00 до 14:00 часот пред Skopje City Mall. Ве очекуваат најразлични занимливости, но најважно не заборавајте да ги донесете вашите миленици!

НО ПРЕД СЕМЕЈНИОТ ДЕН МАЛО ЗАГРЕВАЊЕ!!! ;) Започнуваме ФОТО НАТПРЕВАР ЗА НАЈСЛАДОК ВДОМЕН МИЛЕНИК , а кој е најсладок - прашање на вкус се разбира - вие одлучувате, вашите лајкови, вашите допаѓања :)


ОВА СЕ ЧЕКОРИТЕ ЗА ДА УЧЕСТВУВАТЕ ВО НАТПРЕВАРОТ:

Пратете ни фотографија на вашето вдомено милениче, на мејл адресата: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите , subject: Фото натпревар, со реченица, две зошто и како сте го вдомиле. Ние ке ја споделиме во наш албум по што ќе ви пратиме линк.

Стиснете лајк и повикајте ги пријателите да „лајкуваат“. Борбата за најмногу допаѓања завршува во сабота во 10:00 часот.

Благодарение на програмата Civica Mobilitas, т.е. поддршката која од програмата ја има нашето здружение ПЕТ ВДОМЕНИ МИЛЕНИЧИЊА со најмногу допаѓања добиваат вреедни награди!

1. Ваучер за бесплатна стерилизација/кастрација (x 2 за куче и маче)
2. Ваучер за бесплатна вакцинација
3. 10 кг храна ( X 2 за куче и маче)

 

ГЛАСАЈ ЗА ТВОЈАТА ОМИЛЕНА ФОТОГРАФИЈА

Детали за настанот можете да најдете на следните линкови : 
Facebook event - натпревар [link]
Facebook event - [link]
www.anima-mundi.org.mk - [link]
www.cineplexx.mk - [link]

ОБНОВЕНО: 

Поминавме прекрасен ден, доделивме награди се гледаме наскоро повторно.

 

Повеќе фотографии на следниот линк [link]